Автоматизація закладів громадського харчування


avtomatuzacia torgivli

Компанія «ТерКон» пропонує вам комплексне рішення автоматизації закладів громацького харчування.


- Реєстрація замовлень проводиться офіціантом безпосередньо біля столика клієнта, або на барній стійці.

- Замовлення автоматично надходить на кухню і роздруковується на кухонному принтері.

- Кухонний принтер оповіщає працівників кухні звуковим сигналом про надходження нового замовлення.

- Офіціант подає приготовлене замовлення і обслуговує клієнта.

- При розрахунку клієнта, на чековому принтері роздруковується замовлення, якщо клієнт згоден з отриманим рахунком він проводить розрахунок.

- Офіціант вносить отриману суму в касу і роздруковує фіскальний чек, потім видає його клієнту.

- Штучний товар, різні напої можуть відпускатися безпосередньо барменом на барній стійці.

- Адміністратор контролює і управляє процесом роботи ресторану зі свого робочого місця, а також може вносити деякі корективи в робочий процес.

Додавання або зміна вартості послуг проводиться з робочого місця бухгалтера.

Облікова програма дозволяє оперативно отримати різні види звітів про діяльність підприємства за будь-який звітний період.В якості системи автоматизації закладів громадського харчування ми пропонуємо наступний програмно-апаратний комплекс:


POS-термінали з сенсорним екраном

Фіскальний реєстратор

POS-принтер

Програмний комплекс автоматизації

Така POS система призначена для:

- Рестаранів

- Барів

- Кафе

- Розважальних комплексів

- Фаст-фудів

- Їдалень


Можливості системи:

- Продаж (робота з касою)

- Резервування

- Управління більярдом

- Статистичні звіти

- Бухгалтерський облік товарів і страв

- Робота на декількох терміналах одночасно

- Дисконтно - платіжна система

- Декілька видів і типів оплатДетальнішу інормацію можна отримати у менеджера ОЦСО "Теркон"

 

Статті

  Система відеоспостереження Розглянемо як це працює. IP-камери встановлені в залі передають відеоінформацію (постійно або по спрацьовуванню вбудованого датчика детектора руху) з комп'ютерної мережі (Ethernet) мережному медіаплеєр за встановленим жорстким диском (HDD). Тобто вся відеоінформація записується на мережевий медіаплеєр, яку можна вважати або завантажити будь-якого комп'ютера підключеного до даної мережі. On-line перегляд з відео камер здійснюється через будь-який Інтернет-браузер (Mozilla, Opera, Safari, і т.д.). Кількість підключених IP-камер відеоспостереження не обмежена. Мережевий медіаплеєр записуючи відеоінформацію може паралельно відтворювати рекламні ролики на підключений до нього телевізор. Можна сказати наступне, дане рішення виконує функції відеоспостереження і відеореєстрації, а також функції інформаційного відео табло. Легко інтегрується в локальну комп'ютерну мережу (Ethernet) офісу, магазину, складу. Записане відео на мережевий медіаплеєр можна переглянути / скачати по локальній мережі або переглянути через підключений до нього телевізор. On-line відео можна переглянути через будь-який комп'ютер / ноутбук підключений до цієї мережі за допомогою будь-якого інтернет-браузера або спеціальну програму D-View Cam яка йде в комплекті з IP-відеокамерою спостереження. На малюнку нижче наведена можливіть реалізації даного рішення.     Детальнішу інормацію можна отримати у менеджера ОЦСО "Теркон"
  Автоматизація закладів роздрібної торгівлі магазинів, аптек, бутиків, міні-маркетів, гіпермаркетів, салонів краси, ресторанів та інших В наш час, новітні технології стали об'єктивною необхідністю на шляху підвищення ефективності діяльності, особливо в сфері торгівлі. Компанія «ТерКон» допоможе Вам не тільки автоматизувати й спростити ведення бізнесу, але і збільшити кількість прибутку. Аналіз і облік продукції в магазині проводився завжди. Тільки раніше для цього вводили особливу посаду – товарознавець, який вручну вів перепис товару на прилавках і складах. Проте подібна система зовсім не ефективна, оскільки людині властиво помилятися, а навіть щонайменша помилка в цій відповідальній справі могла привести до незапланованих витрат. Автоматизація управління торгівлі дозволяє уникнути подібних витрат і веде повний і точний облік продукції. Використання спеціального торгівельного обладнання: сканерів штрих-кодів, електронних ваг, зчитувачів магнітних карт, принтерів чеків та етикеток тощо дозволяє не лише пришвидшити процес обробки кошика покупця, а й більш точно та якісно вести облік руху товарів та надходження коштів у касу. У результаті виграють усі: покупці – від покращення якості та інформативності обслуговування, продавці та консультанти – від полегшення роботи та зменшення об’ємів рутинних записів на папері, адміністрація та власники – від збільшення керованості та контрольованості магазину. Все це в сукупності сприяє зростанню позитивного іміджу торгівельного закладу та призводить до зростання виручки і доходів магазину. Компанія «ТерКон» допоможе Вам зробити правильний вибір системи для автоматизації Вашого бізнесу.

©2015 всі права захищені. Обласний центр сервісного обслуговування "ТерКон". м. Тернопіль, Пропект Злуки, 1 +38 098 690 07 74