Автоматизація готельного бізнесу


Компанія «ТерКон» пропонує вам комплексне рішення автоматизації готельного бізнесу, яке включає в себе програмну та апаратну частину.

Автоматизація готельного бізнесу

 

Широкий спектр функціональних можливостей задовольнить побажання, як невеликого готелю, так і великого 5-зіркового комплексу. Оптимальний набір модулів, дозволить нарощувати систему в міру необхідності, скоротивши при цьому початкові інвестиції. Модуль Інтернет бронювання дозволить бронювати номери в Вашому готелі, як фізичними особами, так і організаціями, забезпечивши, при цьому, аналіз і прогноз завантаження номерного фонду в реальному часі. Потужний інструмент звітності дозволить певним користувачам легко перетворити дані про роботу готелю до звітів для аналізу доходів, завантаження, витрат і безліч інших показників.


Контроль, за роботою готелю або комплексу готелів, може здійснюватися з будь-якої точки світу.

Можливості системи:

- Робота в режимі реального часу.

- Результати роботи кожної служби або автоматичних підсистем відразу ж доступні у всіх інших службах. Технологічні процеси (наприклад, нічний аудит і щодобове резервне копіювання) відбуваються у фоновому режимі, не вимагаючи перерв у роботі готелю і нагляду з боку персоналу.

- Процес роботи з клієнтами (оформлення поселення, оплати, виїзду? Тощо) оптимізовано таким чином, щоб займав за часом, як правило, не більше 1-2 хвилин, створюючи комфортні умови для гостей.

- Передача даних в зовнішню бухгалтерську систему (наприклад, касові звіти, звіти за безготівковим розрахунком і кредитними картками) відбувається автоматично Система повністю адаптована під законодавство України.

- Персоніфікація і контроль користування.

- Система дозволяє контролювати і аналізувати роботу персоналу Різні мовні середовища звітності та багатовалютність.Детальнішу інормацію можна отримати у менеджера ОЦСО "Теркон"

 

Статті

    Система відеоспостереження   ДЕТАЛЬНО ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМ ВИДЕОНАГЛЯДУ https://bezpeka.terkon.com.ua/ Розглянемо як це працює. IP-камери встановлені в залі передають відеоінформацію (постійно або по спрацьовуванню вбудованого датчика детектора руху) з комп'ютерної мережі (Ethernet) мережному медіаплеєр за встановленим жорстким диском (HDD). Тобто вся відеоінформація записується на мережевий медіаплеєр, яку можна вважати або завантажити будь-якого комп'ютера підключеного до даної мережі. On-line перегляд з відео камер здійснюється через будь-який Інтернет-браузер (Mozilla, Opera, Safari, і т.д.). Кількість підключених IP-камер відеоспостереження не обмежена. Мережевий медіаплеєр записуючи відеоінформацію може паралельно відтворювати рекламні ролики на підключений до нього телевізор.   Можна сказати наступне, дане рішення виконує функції відеоспостереження і відеореєстрації, а також функції інформаційного відео табло. Легко інтегрується в локальну комп'ютерну мережу (Ethernet) офісу, магазину, складу. Записане відео на мережевий медіаплеєр можна переглянути / скачати по локальній мережі або переглянути через підключений до нього телевізор. On-line відео можна переглянути через будь-який комп'ютер / ноутбук підключений до цієї мережі за допомогою будь-якого інтернет-браузера або спеціальну програму D-View Cam яка йде в комплекті з IP-відеокамерою спостереження. На малюнку нижче наведена можливіть реалізації даного рішення. Детальнішу інормацію можна отримати у менеджера ОЦСО "Теркон"
  Автоматизація закладів роздрібної торгівлі магазинів, аптек, бутиків, міні-маркетів, гіпермаркетів, салонів краси, ресторанів та інших В наш час, новітні технології стали об'єктивною необхідністю на шляху підвищення ефективності діяльності, особливо в сфері торгівлі. Компанія «ТерКон» допоможе Вам не тільки автоматизувати й спростити ведення бізнесу, але і збільшити кількість прибутку. Аналіз і облік продукції в магазині проводився завжди. Тільки раніше для цього вводили особливу посаду – товарознавець, який вручну вів перепис товару на прилавках і складах. Проте подібна система зовсім не ефективна, оскільки людині властиво помилятися, а навіть щонайменша помилка в цій відповідальній справі могла привести до незапланованих витрат. Автоматизація управління торгівлі дозволяє уникнути подібних витрат і веде повний і точний облік продукції. Використання спеціального торгівельного обладнання: сканерів штрих-кодів, електронних ваг, зчитувачів магнітних карт, принтерів чеків та етикеток тощо дозволяє не лише пришвидшити процес обробки кошика покупця, а й більш точно та якісно вести облік руху товарів та надходження коштів у касу. У результаті виграють усі: покупці – від покращення якості та інформативності обслуговування, продавці та консультанти – від полегшення роботи та зменшення об’ємів рутинних записів на папері, адміністрація та власники – від збільшення керованості та контрольованості магазину. Все це в сукупності сприяє зростанню позитивного іміджу торгівельного закладу та призводить до зростання виручки і доходів магазину. Компанія «ТерКон» допоможе Вам зробити правильний вибір системи для автоматизації Вашого бізнесу.

©2015 всі права захищені. Обласний центр сервісного обслуговування "ТерКон". м. Тернопіль, Пропект Злуки, 1 +38 098 690 07 74