Документи для реєстрації РРО в ДПІ

Для реєстрації касового апарату (РРО) Вам необхідно надати до ДПІ такі документи:

- Заява

- Копії документів, завірені печаткою (юридична особа) або підписом (фізична особа):

- Статут підприємства

- Свідоцтво про державну реєстрацію СПД

- Копія форми № 4-ОПП (про взяття на облік в ДПІ як платника податків)

- Стат. довідка

- Ідентифікаційні коди керівництва

- Паспорти керівництва

- Дозвіл на розміщення об'єкта торгівлі або ордер

- Договір оренди приміщення або кіоску і документи, що підтверджують право власності на приміщення

- Договір на сервісне обслуговування касового апарату

- Технічний висновок на РРО

- Паспорт (формуляр) касового апарату

- Накладна на покупку касового апарату або договір оренди

- У разі купівлі або оренди касового апарата не в сервісному центрі, а в іншого СПД - форма № 4 на касовий апарат (довідка про скасування реєстрації касового апарату)

- 2 заповнених бланка форми № 2 на касовий апарат (довідка про резервування фіскального номера РРО)

- 2 заповнених бланка форми № 3 на касовий апарат (реєстраційне свідоцтво на РРО)

- 2 заповнених бланка форми № 6 на касовий апарат (довідка про реєстрацію журналу обліку розрахункових операцій РРО)

- Для СПД, що представляють послуги з перевезень пасажирів і багажу - ліцензія на право здійснення зазначеного виду діяльності, техпаспорти на автомобілі, договори оренди або документи на право власності автомобіля

 

Статті

    Система відеоспостереження   ДЕТАЛЬНО ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМ ВИДЕОНАГЛЯДУ https://bezpeka.terkon.com.ua/ Розглянемо як це працює. IP-камери встановлені в залі передають відеоінформацію (постійно або по спрацьовуванню вбудованого датчика детектора руху) з комп'ютерної мережі (Ethernet) мережному медіаплеєр за встановленим жорстким диском (HDD). Тобто вся відеоінформація записується на мережевий медіаплеєр, яку можна вважати або завантажити будь-якого комп'ютера підключеного до даної мережі. On-line перегляд з відео камер здійснюється через будь-який Інтернет-браузер (Mozilla, Opera, Safari, і т.д.). Кількість підключених IP-камер відеоспостереження не обмежена. Мережевий медіаплеєр записуючи відеоінформацію може паралельно відтворювати рекламні ролики на підключений до нього телевізор.   Можна сказати наступне, дане рішення виконує функції відеоспостереження і відеореєстрації, а також функції інформаційного відео табло. Легко інтегрується в локальну комп'ютерну мережу (Ethernet) офісу, магазину, складу. Записане відео на мережевий медіаплеєр можна переглянути / скачати по локальній мережі або переглянути через підключений до нього телевізор. On-line відео можна переглянути через будь-який комп'ютер / ноутбук підключений до цієї мережі за допомогою будь-якого інтернет-браузера або спеціальну програму D-View Cam яка йде в комплекті з IP-відеокамерою спостереження. На малюнку нижче наведена можливіть реалізації даного рішення. Детальнішу інормацію можна отримати у менеджера ОЦСО "Теркон"
  Автоматизація закладів роздрібної торгівлі магазинів, аптек, бутиків, міні-маркетів, гіпермаркетів, салонів краси, ресторанів та інших В наш час, новітні технології стали об'єктивною необхідністю на шляху підвищення ефективності діяльності, особливо в сфері торгівлі. Компанія «ТерКон» допоможе Вам не тільки автоматизувати й спростити ведення бізнесу, але і збільшити кількість прибутку. Аналіз і облік продукції в магазині проводився завжди. Тільки раніше для цього вводили особливу посаду – товарознавець, який вручну вів перепис товару на прилавках і складах. Проте подібна система зовсім не ефективна, оскільки людині властиво помилятися, а навіть щонайменша помилка в цій відповідальній справі могла привести до незапланованих витрат. Автоматизація управління торгівлі дозволяє уникнути подібних витрат і веде повний і точний облік продукції. Використання спеціального торгівельного обладнання: сканерів штрих-кодів, електронних ваг, зчитувачів магнітних карт, принтерів чеків та етикеток тощо дозволяє не лише пришвидшити процес обробки кошика покупця, а й більш точно та якісно вести облік руху товарів та надходження коштів у касу. У результаті виграють усі: покупці – від покращення якості та інформативності обслуговування, продавці та консультанти – від полегшення роботи та зменшення об’ємів рутинних записів на папері, адміністрація та власники – від збільшення керованості та контрольованості магазину. Все це в сукупності сприяє зростанню позитивного іміджу торгівельного закладу та призводить до зростання виручки і доходів магазину. Компанія «ТерКон» допоможе Вам зробити правильний вибір системи для автоматизації Вашого бізнесу.

©2015 всі права захищені. Обласний центр сервісного обслуговування "ТерКон". м. Тернопіль, Пропект Злуки, 1 +38 098 690 07 74